Prebíjanie odpadov Košice - Garantovaná najlepšia cena

Na prebíjanie odpadov a a odtokov sme špecialisti.  Denne prebíjame upchaté potrubia v celom okrese Košice. Základné piliere našich prebíjacich služieb sú 100% kvalita & najnižšia cena.

Prebíjanie odpadov za výhodné ceny

Najlacnejšie prebíjanie odpadov Košice a okolie - NONSTOP 24/7

Sme špecializovaná firma na prebíjanie odpadov.  Ročne vyriešime tisícky prípadov upchatého odpadu a kanalizácie nielen v Košiciach, ale aj na celom Východnom Slovensku. Naša technika v ničom nezaostáva za svetovými trendami – používame moderné a výkonné prebíjacie stroje, ktoré vedia prebiť každú upchávku v potrubí, aj keby sa nachádzala napr. pod betónovým plotom. Môžete sa spoľahnúť, že Vám na 100% pomôžeme spriechodniť kanalizáciu a odpady a nebude Vás to stáť veľa … Bezkonkurenčná cena je u nás samozrejmosť – ak Vám konkurencia ponúkne nižšiu cenu, my ju dorovnáme.

Profesionálnym prebíjaním odpadov sa venujeme viac ako desať rokov. Neexistuje problém ktorý by sme nevyriešili. Najčastejšie problémy s ktorými sa stretávame sú neodtekajúci kuchynský drez, upchaté WC – záchod, neodtekanie vody z vane, umývadla, sprchového kúta a pod. Častou príčiny zle fungujúcej kanalizácie je aj nevypúšťajúca pračka alebo umývačka riadu.

Prebíjanie odpadov poskytujeme v celých Košiciach a okolí

Strojové prebíjanie odpadov Košice a okolie. Výjazd u nás neplatíte – je zdarma.

 • Košice – Džungľa, Kavečany, Sever, Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Lorinčík, Luník IX, Myslava, Pereš, Poľov, Sídlisko KVP, Šaca, Západ, Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves, Barca, Juh, Krásna, Nad jazerom, Šebastovce, Vyšné Opátske.

Prebíjanie odpadu Košice – okolie

 • Bačkovík, Baška, Belža, Beniakovce, Bidovce, Blažice, Bočiar, Bohdanovce, Boliarov, Budimír, Bukovec, Bunetice, Buzica, Cestice, Čakanovce, Čaňa. Čečejovce, Čižatice, Debraď, Drienovec, Družstevná pri Hornáde, Ďurďošík, Ďurkov, Dvorníky-Včeláre, Geča, Gyňov, Hačava, Háj, Haniska, Herľany. Hodkovce, Hosťovce, Hrašovík, Hýľov, Chorváty, Chrastné, Janík, Jasov, Kalša, Kecerovce, Kecerovský Lipovec, Kechnec, Kokšov-Bakša, Komárovce. Kostoľany nad Hornádom, Košická Belá, Košická Polianka, Košické Oľšany, Košický Klečenov, Kráľovce, Kysak, Malá Ida, Malá Lodina, Medzev, Milhosť, Mokrance. Moldava nad Bodvou, Mudrovce, Nižná Hutka, Nižná Kamenica, Nižná Myšľa, Nižný Čaj, Nižný Klátov, Nižný Lánec, Nová Polhora, Nováčany, Nový Salaš. Obišovce, Olšovany, Opátka, Opiná, Paňovce, Peder, Perín-Chym, Ploské, Poproč, Rákoš, Rankovce, Rešica, Rozhanovce, Rudník, Ruskov. Sady nad Torysou, Seňa, Skároš, Slančík, Slanec, Slanská Huta, Slanské Nové Mesto, Sokoľ, Sokoľany, Svinica, Šemša, Štós, Trebejov, Trsťany, Trstené pri Hornáde. Turňa nad Bodvou, Turnianska Nová Ves, Vajkovce, Valaliky, Veľká Ida, Veľká Lodina, Vtáčkovce, Vyšná Hutka, Vyšná Kamenica. Vyšná Myšľa, Vyšný Čaj, Vyšný Klátov, Vyšný Medzev, Zádiel, Zlatá Idka, Žarnov, Ždaňa
Prebíjanie odpadov Košice a okolie za bezkonkurenčné ceny

Prečo krtkovanie a prebíjanie odpadov a odtokov kanalizácie od nás?

Ako každá začínajúca firma sme začínali poskromne. Za viac ako desaťročie sme si vybudovali nielen dobré meno na celom Východe, ale aj modernú a hlavne účinnú techniku. Táto technika nám umožňuje poradiť si s každým problémom, ktorý prináša upchaté odpadové potrubie.

 • Viac ako 10 rokov na trhu
 • Prebíjači s dobrou povesťou
 • Skúsenosti
 • 1️⃣0️⃣0️⃣ % Bezkonkurenčná cena so zárukou
 • Nonstop služby 24 hodín denne aj cez sviatky, v noci a víkendy
 • Krtkovanie s kamerou – monitoring potrubia

Naša cenová politika spočíva v tom, že ponúkame profesionálnu službu v pomere kvalita a cena .  Cenová dostupnosť sa prejavila aj v tom, že máme dlhoročných zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu, rýchlosť v neposlednom rade výhodnú cenu prebíjania a ďaľších služieb.

 • Ak by konkurencia Vám ponúkla lepšiu cenu, zavolajte nám – určite sa dohodneme.

U nás máte istotu v tom, že ak Vám prebijeme odpady, tak nás nebudete potrebovať veľmi dlho – až pokiaľ sa Vám zase odpadové potrubie alebo kanalizácie neupchá.  Efektívne prebiť upchaté potrubie dokáže iba profesionálna technika a nie lacný elektrický krtko niekde z hypermarketu.

Na úspešné prebitie odpadov používame celosvetovo používané spôsoby:

Ak zistíme problém v kanalizácií – vieme ho zistiť bez výkopových prác pomocou monitoringu potrubia.​Sme flexibilní, zdvihneme Vám telefón aj o polnoci a pomôžeme Vám s havarijným stavom.

Krtkovanie - prebíjanie odpadov elektromechanickým strojom - krtkom

Toto prebíjanie upchatého potrubia patrí medzi najčastejšie. Je vhodné pre menšie priemery potrubia (DN32 - DN125). Bez problémov elektrický krtko prepchá aj 90 stupňové kolená v potrubí. Do potrubia preniká strunová špirála. Na špirále sú nádstavce a pomocou vibrovania prebíjajú usadeniny v potrubí a tým pádom uvoľnia plnohodnotný prietok. Toto krtkovanie nespôsobuje vyplavenie splaškov, ako je to pri tlakovom čistení. Vhodné na čistenie odtokov drezov, vaní, umývadiel a pod. Disponujeme aj monitorovacou kamerou, ktorou vieme skontrolovať čistenie alebo odhaliť také usadeniny, ktoré stále zostávajú v potrubí. Niekedy sa potrubí vedia usadiť veľmi tvrdé usadeniny ako betón, malta, prerastené korene a pod. Tieto tvrdé prekážky vieme odstrániť pomocou frézovacích nádstavcov. Frézovanie potrubia odstráni aj tie najtvrdšie upchávky.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Medzi najúčinnejšie spôsoby prebíjania odpadov, patrí vysokotlakový spôsob. Toto čistenie nielen dokonale vyčistí kanalizáciu, ale výraznou mierou prispieva k predlžovaniu jej životnosti. Usadeniny v potrubí prebíja špecializovaný vysokotlakový stroj, ktorý je umiestnený v krtkovacom vozidle. Tento prebíjací stroj dokáže vyvinúť vysoký tlak vody - 150 barov a prietok 55l litrov za minútu. Voda pod tlakom sa dostáva z hadice cez trysky do potrubia. Keď prúd vody ide dozadu, hlavica je vytlačená veľkou silou do odpadového potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci vpred prebíja nečistoty a privádzaná voda ich odplaví. Táto obrovská energia vody nielen prebije všetky upchávky ale dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia. Toto krtkovanie je vhodné pre väčšie priemery odpadových potrubí - či už ležatých alebo zvislých.

Rýchle vybavenie a ochotný prístup. Kto má problémy s kanalizáciou tak vrelo odporúčam túto firmu.
Mozem iba odporučiť túto firmu na prebíjanie a krtkovanie odpadového potrubia
 • serózny prístup
 • profesionálne odvedená práca
 • férová cena
 • Vrelo odporúčam. Rýchlo a profesionálne vyčistenie potrubia za rozumnú cenu – asi najlepšiu v okolí.
  Vynikajúca firma na čistenie odpadov, krtkovanie kanalizácií.

  Prebíjanie odpadov Košice a okolie - Nonstop

  Profesionálne prebíjanie odpadov a kanalizácií za dobrú cenu v Košiciach a okolí.
  Nonstop

  Kontaktný formulár

  Prebíjanie odpadov Košice - FAQ

  Aké druhy prebíjania odpadov poskytujeme?

  Disponujeme modernou a účinnou technikou na prebitie všetkých usadením v odpadovom a kanalizačnom potrubí:

  • prebíjanie odpadov elektromechanickým strojom
  • prebíjanie kanalizácie vysokotlakovým strojom
  • frézovanie potrubia od tvrdých usadenín.
  Prečo využiť prebíjanie odpadov práve od nás?

  Prebíjaniu odpadov sa venujeme už viac ako 10 roko. Za ten čas sme nadobudli veľmi potrebné skúsenosti a špičkovú techniku na krtkovanie akýchkoľvek upchatých odpadov.

  • viac ako 10 ročné skúsenosti
  • bezkonkurenčná cena prebíjania
  • pracujeme NONSTOP – 24 hodín denne aj cez víkendy, sviatky a v noci
  • monitoring potrubia so záznamom
  • záruka na odvedenú prácu

   

  kde poskytujeme prebíjanie odpadov a v Košiciach a okolí??
  • Prebíjanie odpadov Košice a okolie

  Samozrejme – prebíjanie odpadov poskytujeme v celých Košiciach a okolí v NONSTOP prevádzke.