Krtkovanie odpadov a upchatého potrubia za najnižšie ceny v Košickom a Prešovskom kraji

Tak ako pokazené auto patrí do autoservisu, tak upchaté odpady a odtoky patria profesionálnym krtkovačom. Profesionálne krtkovanie odpadu je jediné riešenie ako 100% vyčistiť upchaté potrubie.

Krtkovanie odpadov - Najnižšia cena na Východnom Slovensku
Obsah stránky

Krtkovanie odpadov profesionálnymi strojmi poskytujeme v Košickom a Prešovskom kraji viac ako 10 rokov. Máme kompletnú techniku na prebitie všetkých typov potrubí. Vyriešime akýkoľvek s upchatými odtokmi. Najčastejšie čistíme odpady z kuchynských drezov, kúpeľnových odtokov WC, pisoárov, záchodov, umývadiel, sprchový kútov, vaní a pod. Uvoľníme odpad pre pračky, umývačky riadu.

 • Krtkujeme odpady za najnižšie ceny
 • Výjazd havarijnej služby je u nás ZDARMA
 • Silná a účinná technika
 • Kvalitné čistenie so zárukou plného odtoku odpadového potrubia
 • Viac ako 10 ročné skúsenosti
 • Nonstop služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku
 • Kamerovanie potrubia inšpekčnými kamerami

Profesionálne krtkovanie odpadu pre domový, bytových aj firemných zákazníkov

Naše technologické vybavenie v ničom nezaostáva za svetovými trendami. Na krtkovanie odpadov máme silnú profesionálnu techniku.

 • Špirálové krtkovanie odpadov
 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie
 • Frézovanie potrubia

Čistenie a krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácií v Košickom a Prešovskom kraji.

Košice, Prešov, Vranov nad Topľou, Michalovce, Humenné, Trebišov, Bardejov, Černa nad Tisou, Kráľovský Chlmec, Sečovce, Strážske, Veľké Kapušany, Giraltovce, Svidník, Hanušovce nad Topľou, Snina, Sobrance, Stropkov, Sabinov, Lipany.

Prebíjanie odpadov na Východe za bezkonkurenčné ceny

Špirálové krtkovanie odpadov

Toto prepchávanie odpadov je najviac využívané na domové odtoky – prevažne v kuchyniach a kúpeľniach. Tieto odpady sú najviac zaťažované a tým pádom sa najčastejšie upchávajú. Realizuje sa pomocou tzv. elektrického krtka. Tento krtkovací stroj pomocou špirály odstráni všetky možné usadeniny v potrubí. Silný motor roztáča špirálu, ktorá virbrovaním odstraňuje nečistoty z vnútorných stien potrubia. Tomuto krtkovanie nerobí problém ani rôzne 90 stupňové kolená a ani rôzne spády a pod. Dokonale prečistí aj niekoľko desiatok metrov – ak je to potrebné. Je vhodné na potrubie, ktoré ma užší priemer.

Špirálové krtkovanie odpadov za najnižšie ceny
Vysokotlakové čistenie kanalizácie za najnižšie ceny

Tlakové čistenie kanalizácie

Najviac účinný spôsob ako vyčistiť a prebiť upchávky v potrubí je vysokotlakové krtkovanie odpadov. Toto čistenie má na starosti vysokotlakový stroj, ktorý pomocou trysiek a vysokého tlaku vody odstránia z potrubia všetky usadeniny. Kanalizačný systém tým vyčistí, prepláchne a zároveň ho zbaví aj od vodného kameňa alebo mastnoty. Po vyčistení sú steny potrubia znova hladké, čisté a jednoducho priechodné, bez rizika jeho poškodenia. Týmto spôsobom vieme vyčistiť aj dlhšie úseky odpadového potrubia.

 • Vysokotlakové čistenie kanalizácie dokáže aj zvýšiť jej životnosť.

Užitočné rady aby sa Vám kanalizácia čo najmenej upchávala

 • Raz do týždňa prepláchnete odpadové potrubie horúcou vodou
 • Použijete chemický prípravok, ktorý uvoľní zanesený odpad
 • Nepoužívajte WC ako odpadkový koš.  Rôzne vlhčené utierky, hygienické potreby a pod. patria do koša a nie do toalety
 • Zbytky jedál, mastnotu a pod. dávajte do kompostera alebo odpadkového koša a nie do drezov a umývadiel

Čo by rozhodne nemalo skončiť v kanalizácii:

 1. Jedlo a zvyšky potravín: Veľa ľudí stále dáva zvyšky jedla alebo staré či pokazené potraviny do záchoda alebo kuchynského drezu. To je však veľký omyl. Týmto spôsobom nielen upchávajú kanalizáciu, ale napomáhajú sa množeniu hlovavcov. Zachytené jedlo taktiež môže začať hniť a spôsobiť nepríjemný kyslý zápach.
 2. Olej a tuky: Tak isto ako zvyšky jedál, ani kuchynský olej a rôzne tuky nepatria do odpadu a kanalizácie. Hrozí pri nich stuhnutie a následne vytvorenie upchávky potrubia, čo ma prirodzene za následok havarijného stavu kanalizácie.
 3. Chemikálie a lieky: Na obale každého lieku sa dočítame, že nespotrebované liečivo je potrebné vrátiť do lekárne. Preto nie je vhodné ich likvidovať odpadovou vodou, či v klasickom odpade. Do kanalizácie ani žiadneho odpadu tiež nepatria benzín, farby, lepidlá, motorové oleje, riedidlá a ani žiadne ďalšie chemikálie. Tie môžu v kanalizácii vyvolať nežiaduce chemické reakcie, ktorých výsledkom sú nebezpečné plyny, a zároveň poškodenie potrubia.
 4. Hygienické potreby: Hádzanie vlhčených utierok do WC a záchodov spôsobuje upchanie kanalizácií. Nedávajte do toalety hygienické vložky, plienky, tampóny a ani ďalšie hygienické potreby.
 5. Tuhé materiály: Do odpadového potrubia rozhodne nepatria výrobky z plastov, dreva, cigaretové ohorky a pod. Tieto materiály s skrížia v potrubí a znemožnia plnohodnotný odtok.

Ak sa Vám kanalizácia upchá, neváhajte nás kontaktovať, Váš problém vyriešime k plnej spokojnosti. Ak Vás postihla havária vody v Bratislave a okolí, kontaktujte profesionálnu havarijnú službu. Vodárenský servis za výhodné ceny v Bratislave a okolí.

Profesionálne krtkovanie odpadov za najnižšie ceny | Košický a Prešovský kraj

Vyriešime Vaše problémy s upchatými odpadmi a odtokmi. Profesionálne krtkovanie odpadov za najnižšie ceny na celom Východnom Slovensku. Výjazd havarijnej služby zdarma!
Najnižšia cena