Prebíjanie odpadov Prešov | 24/7 najlepšia cena

Prebíjanie odpadov a a odtokov neberieme iba ako prácu, ale aj ako prvú pomoc v núdzi..  Denne prebíjame upchaté potrubia nielen v Prešove a okolí, ale na celom Východe SR za najnižšie ceny.

Čistenie a prebíjanie odpadov Prešov

Prebíjanie odpadov Prešov - NONSTOP najlepšia cena 24/7

Sme špecializovaná firma na prebíjanie odpadov.  Ročne vyriešime tisícky prípadov upchatého odpadu a kanalizácie nielen v Prešove, ale aj na celom Východnom Slovensku. Naša technika v ničom nezaostáva za svetovými trendami – používame moderné a výkonné prebíjacie stroje, ktoré vedia prebiť každú upchávku v potrubí. Môžete sa spoľahnúť, že Vám na 100% pomôžeme spriechodniť kanalizáciu a odpady a nebude Vás to stáť veľa …

Profesionálnym prebíjaním odpadov sa venujeme viac ako desať rokov. Dobrá povesť nášho prebíjania upchatých odpadov a potrubí sa odzrkadľuje aj v stálych zákazníkoch na celom Východe SR. Neexistuje problém ktorý by sme nevyriešili. Najčastejšie problémy s ktorými sa stretávame sú neodtekajúci kuchynský drez, upchaté WC – záchod, neodtekanie vody z vane, umývadla, sprchového kúta a pod. Častou príčiny zle fungujúcej kanalizácie je aj nevypúšťajúca pračka alebo umývačka riadu.  

Profesionálne prebíjanie odpadov poskytujeme v celom Prešove a okolí

Strojové prebíjanie odpadov Prešov a okolie. Výjazd u nás neplatíte – je zdarma.

 • Nižná Šebastová, Solivar, Šalgovík, Duklianskych hrdinov, Mier, Mladosť, Sekčov, Sídlisko II, Sídlisko III, Šváby, Cemjata,Delňa, Dúbrava, Kalvária, Rúrky, Soľná baňa, Šarišské Lúky, Šidlovec, Táborisko, Teľov, Vydumanec, Kúty, Okruhliak, Pustá dolina, Surdok

Prebíjanie odpadu – celý okres Prešov:

 • Prešov, Veľký Šariš, Ľubotice, Široké, Chminianske Jakubovany, Svinia, Kapušany, Drienov, Fintice, Víťaz, Kendice. Petrovany, Hermanovce, Lemešany, Malý Šariš, Župčany, Varhaňovce, Mirkovce, Tulčík, Chminianska Nová Ves. Terňa, Vyšná Šebastová, Ruská Nová Ves, Žehňa, Fričovce, Kojatice, Dulova Ves, Demjata, Rokycany, Sedlice, Chmeľov. Záhradné, Ličartovce, Chmiňany, Malý Slivník, Červenica, Medzany, Záborské, Kokošovce, Lada, Šarišské Bohdanovce. Gregorovce, Podhorany, Drienovská Nová Ves, Radatice, Bzenov, Teriakovce, Haniska, Hrabkov, Abranovce, Ovčie. Šarišská Poruba, Šindliar, Pušovce, Lipovce, Bertotovce, Ľubovec, Tuhrina, Lipníky, Okružná, Nemcovce, Zlatá Baňa. Bajerov, Chmeľovec, Brestov, Lesíček, Proč, Bretejovce, Podhradík, Fulianka, Krížovany, Šarišská Trstená. Čelovce, Janov, Veľký Slivník, Janovík, Miklušovce, Žipov, Kvačany, Hendrichovce, Trnkov, Klenov, Štefanovce. Suchá Dolina, Lažany, Mošurov, Brežany, Lúčina, Seniakovce, Geraltov, Ondrašovce
Prebíjanie odpadov Prešov za najlepšiu cenu

Prečo krtkovanie a prebíjanie odpadov od nás?

Ako každá začínajúca firma sme začínali poskromne. Za viac ako desaťročie sme si vybudovali nielen dobré meno na celom Východe, ale aj modernú a hlavne účinnú techniku. Táto technika nám umožňuje poradiť si s každým problémom, ktorý prináša upchaté odpadové potrubie.

 • Viac ako 10 rokov na trhu
 • Skúsenosti
 • 1️⃣0️⃣0️⃣ % Bezkonkurenčná cena so zárukou
 • Nonstop služby 24 hodín denn aj cez sviatky, v noci a víkendy
 • Krtkovanie s kamerou – monitoring potrubia

Naša cenová politika spočíva v tom, že ponúkame profesionálnu službu v pomere kvalita a cena .  Cenová dostupnosť sa prejavila aj v tom, že máme dlhoročných zákazníkov, ktorí oceňujú kvalitu, rýchlosť v neposlednom rade výhodnú cenu prebíjania a ďaľších služieb.

 • Ak by konkurencia Vám ponúkla lepšiu cenu, zavolajte nám – určite sa dohodneme.

U nás máte istotu v tom, že ak Vám prebijeme odpady, tak nás nebudete potrebovať veľmi dlho – až pokiaľ sa Vám zase odpadové potrubie alebo kanalizácie neupchá.  Efektívne prebiť upchaté potrubie dokáže iba profesionálna technika a nie lacný elektrický krtko niekde z hypermarketu.

Na úspešné prebitie odpadov používame celosvetovo používané spôsoby:

Sme flexibilní, zdvihneme Vám telefón aj o polnoci a pomôžeme Vám s havarijným stavom.

Krtkovanie - prebíjanie odpadov elektromechanickým strojom - krtkom

Toto prebíjanie upchatého potrubia patrí medzi najčastejšie. Je vhodné pre menšie priemery potrubia (DN32 - DN125). Bez problémov elektrický krtko prepchá aj 90 stupňové kolená v potrubí. Do potrubia preniká strunová špirála. Na špirále sú nádstavce a pomocou vibrovania prebíjajú usadeniny v potrubí a tým pádom uvoľnia plnohodnotný prietok. Toto krtkovanie nespôsobuje vyplavenie splaškov, ako je to pri tlakovom čistení. Vhodné na čistenie odtokov drezov, vaní, umývadiel a pod. Disponujeme aj monitorovacou kamerou, ktorou vieme skontrolovať čistenie alebo odhaliť také usadeniny, ktoré stále zostávajú v potrubí. Niekedy sa potrubí vedia usadiť veľmi tvrdé usadeniny ako betón, malta, prerastené korene a pod. Tieto tvrdé prekážky vieme odstrániť pomocou frézovacích nádstavcov. Frézovanie potrubia odstráni aj tie najtvrdšie upchávky.

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Medzi najúčinnejšie spôsoby prebíjania odpadov, patrí vysokotlakový spôsob. Toto čistenie nielen dokonale vyčistí kanalizáciu, ale výraznou mierou prispieva k predlžovaniu jej životnosti. Usadeniny v potrubí prebíja špecializovaný vysokotlakový stroj, ktorý je umiestnený v krtkovacom vozidle. Tento prebíjací stroj dokáže vyvinúť vysoký tlak vody - 150 barov a prietok 55l litrov za minútu. Voda pod tlakom sa dostáva z hadice cez trysky do potrubia. Keď prúd vody ide dozadu, hlavica je vytlačená veľkou silou do odpadového potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci vpred prebíja nečistoty a privádzaná voda ich odplaví. Táto obrovská energia vody nielen prebije všetky upchávky ale dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia. Toto krtkovanie je vhodné pre väčšie priemery odpadových potrubí - či už ležatých alebo zvislých.

Rýchle vybavenie a ochotný prístup. Kto má problémy s kanalizáciou tak vrelo odporúčam túto firmu.
Mozem iba odporučiť túto firmu na prebíjanie a krtkovanie odpadového potrubia
 • serózny prístup
 • profesionálne odvedená práca
 • férová cena
 • Vrelo odporúčam. Rýchlo a profesionálne vyčistenie potrubia za rozumnú cenu – asi najlepšiu v okolí.
  Vynikajúca firma na čistenie odpadov, krtkovanie kanalizácií.

  Prebíjanie odpadov Prešov a okolie - Nonstop

  Profesionálne prebíjanie odpadov a kanalizácií za dobrú cenu v Prešove a okolí.
  Nonstop

  Kontaktný formulár

  Prebíjanie odpadov Prešov - FAQ

  Aké druhy prebíjania odpadov poskytujeme?

  Disponujeme modernou a účinnou technikou na prebitie všetkých usadením v odpadovom a kanalizačnom potrubí:

  • prebíjanie odpadov elektromechanickým strojom
  • prebíjanie kanalizácie vysokotlakovým strojom
  • frézovanie potrubia od tvrdých usadenín.
  Prečo využiť prebíjanie odpadov práve od nás?

  Prebíjaniu odpadov sa venujeme už viac ako 10 roko. Za ten čas sme nadobudli veľmi potrebné skúsenosti a špičkovú techniku na krtkovanie akýchkoľvek upchatých odpadov.

  • viac ako 10 ročné skúsenosti
  • bezkonkurenčná cena prebíjania
  • pracujeme NONSTOP – 24 hodín denne aj cez víkendy, sviatky a v noci
  • monitoring potrubia so záznamom
  • záruka na odvedenú prácu

   

  kde poskytujeme prebíjanie odpadov a v Prešove a okolí??
  • Prebíjanie odpadov Prešov a okolie

  Samozrejme – prebíjanie odpadov poskytujeme v celom okrese Trebišov a okolí v NONSTOP prevádzke.

  Ak máte problém s upchatým odpadov Trenčíne a okolí – 0902 369 535